Nieuwsbrief

Contact

Ligging

Koning Willem I-kaai 8
9000 Gent

Logo Gezond+ vzw is gehuisvest op het gelijkvloers in het gebouw van de Stad Gent, gelegen langs het water. De ingang is echter niet aan de straatkant daarvoor moet u links van de huisartsenwachtpost de poort binnengaan. Vervolgens komt u op de binnenplaats terecht van het gebouw en gaat u naar rechts. De eerste deur die u dan tegenkomt is de ingang van Logo Gezond+ vzw.

>> Download het plan

Telefoon, e-mail en social media

t 09 235 74 20

e info@gezondplus.be
f https://www.facebook.com/logo.gezondplus/
t https://twitter.com/logogezond

Ontleningen en algemene vragen

e info@gezondplus.be
t 09/235.74.27 | g: 0494/65 24 64

Brengt u materialen terug dan bel je best even om er zeker van te zijn dat iemand u kan ontvangen.

Marleen Roesbeke

Coördinator

e: marleen.roesbeke@gezondplus.be
t: 09/235.74.24 | g: 0486/92.26.85

ma,di,woe,do,vr

 

 

Cisca Vandereyken

Management
Themaverantwoordelijke: geestelijke gezondheid, tabak, alcohol & drugs
Settingverantwoordelijke: bedrijven
Regioverantwoordelijke: regio Gent

e: cisca.vandereyken@gezondplus.be
t: 09/235.74.21 | g: 0473/68.35.19

ma,di,woe,do,vr

 

 

Wout Stevens

Management
Themaverantwoordelijke: voeding & beweging, vaccinatie
Settingverantwoordelijke: eerstelijn, integrale zorg
Regioverantwoordelijke: regio Gent

e: wout.stevens@gezondplus.be
t: 09/235.74.23 | g: 0473/87.04.82

ma,di,woe,do,vr

 

 

Lore De Clercq

Settingverantwoordelijke: lokale besturen
Regioverantwoordelijke: regio Schelde-Leie

e: lore.declercq@gezondplus.be
t: 09/265.00.52 | g: 0495/89.21.54

ma,di(vm),do

 

 

Sarah Reyntens

Themaverantwoordelijke: bevolkingsonderzoeken, valpreventie
Settingverantwoordelijke: lokale besturen
Regioverantwoordelijke: regio Schelde-Durme

e: sarah.reyntens@gezondplus.be
t: 09/265.00.53 | g: 0478/54.77.85

ma,di,woe,do,vr

 

 

Letticia De Sutter

Themaverantwoordelijke: geestelijke gezondheid
Settingverantwoordelijke: onderwijs
Regioverantwoordelijke: regio Meetjesland

e: letticia.desutter@gezondplus.be
t: 09/265.00.54 | g: 0474/41.74.63

ma,di,do,vr

 

 

Edith Leus

Settingverantwoordelijke: onderwijs, kansengroepen
 

e: edith.leus@gezondplus.be
t: 09/265.00.56 | g: 0473/67.28.26

ma,di(vm),do(vm),vr(vm)

 

 

Jasmien Pauwels

Medisch milieukundige
Themaverantwoordelijke: gezondheid & milieu
Settingverantwoordelijke: lokale besturen
Regioverantwoordelijke: regio Meetjesland en regio Gent

e: jasmien.pauwels@gezondplus.be
t: 09/235.74.22 | g: 0494/50.01.52

ma,di,woe,do,vr

 

 

Vivian Oltheten

Medisch milieukundige
Themaverantwoordelijke:
gezondheid & milieu
Settingverantwoordelijke: onderwijs
Regioverantwoordelijke: regio Schelde-Durme en regio Schelde-Leie

e: vivian.oltheten@gezondplus.be
t: 09/235.74.29 | g: 0494/52.30.50

ma,di(vm),do

 

 

Heleen Wynant

Boekhouding en personeelsadministratie

 

e: heleen.wynant@gezondplus.be
t: 09/235.74.27

ma,di,do(vm)

 

 

Koen Van Langenhove

Communicatie en vormgeving
 

e: koen.vanlangenhove@gezondplus.be
t: 09/235.74.25

ma,di,vr(vm)

 

 

Pieter Metsu

Themaverantwoordelijke: voeding & beweging
Settingverantwoordelijke: eerstelijn, integrale zorg
Regioverantwoordelijke: Vlaamse Ardennen Oost
Regionale projectondersteuner: Regio Schelde-Leie

e: pieter.metsu@gezondplus.be
t: 09/265.00.55 | g: 0473/87.04.88

ma,di,woe,do

 

 

Jolien Braeckman

Themaverantwoordelijke: geestelijke gezondheid
Regionale projectondersteuner: regio Meetjesland, regio Schelde-Durme en regio Gent

 

e: jolien.braeckman@gezondplus.be
t: 09/235.74.28 

ma,di,woe,do

 

 

Marleen Hugelier

Algemene projectondersteuner
Uitleen & webshop

e: marleen.hugelier@gezondplus.be
t: 09/235.74.27 | g: 0494/65.24.64

ma,di,woe,do,vr

 

 

Sarah Peene

Regionale projectondersteuner 'Warme Steden': regio Gent
 

e: sarah.peene@gezondplus.be
t: 09/265.00.51 | g: 0471/55.64.66

ma,woe,do,vr

 

 

Luna Baele

Convenant Onderwijs: Stad Gent
Projectondersteuner: Gezonde Gezinnen
Regionale Projectondersteuner: Vlaamse Ardennen Oost

e: luna.baele@gezondplus.be
t: 09/265.00.51 | g: 0478/63.38.10
​ma,di,woe,do

 

 

Nanja Monas

Projectondersteuner


e: nanja.monas@gezondplus.be
t: 09/235.74.24

ma,di,woe(vm),do

 

 

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen