Nieuwsbrief

Contact

Ligging

Keizer Karelstraat 1
7de verdiep
9000 Gent

Telefoon, e-mail en social media

t 09 266 70 10

e info@gezondplus.be
f https://www.facebook.com/logo.gezondplus/
t https://twitter.com/logogezond

Ontleningen en algemene vragen

e info@gezondplus.be
t 09 266 70 10 | g: 0494/65 24 64

Brengt u materialen terug dan bel je best even om er zeker van te zijn dat iemand u kan ontvangen.

Marleen Roesbeke
Coördinator 

e: marleen.roesbeke@gezondplus.be
t: 09 266 70 11

ma, di (ew), do (ow), vrij (ow) 

 

Cisca Vandereyken

Management
Themaverantwoordelijke: geestelijke gezondheid, tabak, alcohol & drugs
Settingverantwoordelijke: bedrijven
Regioverantwoordelijke: regio Gent

e: cisca.vandereyken@gezondplus.be
t: 09 266 70 12 | g: 0473 68 35 19

ma,di,woe,do,vr

 

 

Wout Stevens

Management
Themaverantwoordelijke: voeding & beweging, vaccinatie
Settingverantwoordelijke: eerstelijn, integrale zorg
Regioverantwoordelijke: regio Gent

e: wout.stevens@gezondplus.be
t: 09 266 70 14 | g: 0499 97 08 47

ma,di,woe,do,vr

 

 

Lore De Clercq

Settingverantwoordelijke: lokale besturen
Regioverantwoordelijke: regio Schelde-Leie

e: lore.declercq@gezondplus.be
t: 09 266 70 26 | g: 0495 89 21 54

ma,di(vm),do

 

 

Sarah Reyntens

Themaverantwoordelijke: bevolkingsonderzoeken, valpreventie
Settingverantwoordelijke: lokale besturen
Regioverantwoordelijke: regio Schelde-Durme

e: sarah.reyntens@gezondplus.be
t: 09 266 70 29 | g: 0478 54 77 85

ma,di,do,vr

 

 

Letticia De Sutter

Themaverantwoordelijke: geestelijke gezondheid
Settingverantwoordelijke: onderwijs
Regioverantwoordelijke: regio Meetjesland

e: letticia.desutter@gezondplus.be
t: 09 266 70 13 | g: 0474 41 74 63

ma,di,do,vr

 

 

Edith Leus

Settingverantwoordelijke: onderwijs, kwetsbare groepen
 

e: edith.leus@gezondplus.be
t: 09 266 70 22 | g: 0473 67 28 26

ma, di(vm), do(vm), vrij(vm)

 

 

Jasmien Pauwels

Medisch milieukundige
Themaverantwoordelijke: gezondheid & milieu
Settingverantwoordelijke: lokale besturen
Regioverantwoordelijke: regio Meetjesland en regio Gent

e: jasmien.pauwels@gezondplus.be
t: 09 266 70 23 | g: 0494 50 01 52

ma,di,woe,do,vr

 

 

Vivian Oltheten

Medisch milieukundige
Themaverantwoordelijke:
gezondheid & milieu
Settingverantwoordelijke: onderwijs
Regioverantwoordelijke: regio Schelde-Durme en regio Schelde-Leie

e: vivian.oltheten@gezondplus.be
t: 09 266 70 20 | g: 0494 52 30 50

ma,di(vm),do

 

 

Sara Vandenhoven

Medisch milieukundige
Themaverantwoordelijke: gezondheid & milieu
Settingverantwoordelijke: eerstelijn
Regioverantwoordelijke: regio Vlaamse Ardennen Oost en regio Schelde-Leie 

e: sara.vandenhoven@gezondplus.be
t: 09 266 70 19 g: 0496 69 68 95

ma,di, vrij(vm)

 

 

 

 

 

Heleen Wynant

Boekhouding en personeelsadministratie
e: heleen.wynant@gezondplus.be

t: 09 266 70 16

ma,di,do(vm)

 

 

Koen Van Langenhove

 

Communicatie en vormgeving
e: koen.vanlangenhove@gezondplus.be

t: 09 266 70 17

ma,di,vr(vm)

 

 

Pieter Metsu

Themaverantwoordelijke: voeding & beweging

Settingverantwoordelijke: eerstelijn, integrale zorg
Regioverantwoordelijke: Vlaamse Ardennen Oost
Regionale projectondersteuner: Regio Schelde-Leie

e: pieter.metsu@gezondplus.be
t: 09 266 70 25 | g: 0473 87 04 88

ma,di,woe,do

 

 

Jolien Braeckman

Themaverantwoordelijke: geestelijke gezondheid
Regionale projectondersteuner: regio Meetjesland, regio Schelde-Durme en regio Gent

 

e: jolien.braeckman@gezondplus.be
t: 09 266 70 15

ma,di,woe,do

 

 

Marleen Hugelier

Algemene projectondersteuner
Uitleen & webshop

e: marleen.hugelier@gezondplus.be
t: 09 266 70 10   | g: 0494 65 24 64

ma (ew),woe (ew)
ma (ow),woe (ow),do (ow)

 

 

Sarah Peene

Projectcoördinator Student in Warme Stad: regio Gent
 

e: sarah.peene@gezondplus.be
t: 09 266 70 27 | g: 0471 55 64 66

ma,di,woe,do,vr

 

 

Charlotte Hoedemaekers

Regionale projectondersteuner: regio Vlaamse Ardennen Oost, regio Schelde-Leie

Settingverantwoordelijke: Onderwijs (regio Gent)
 

e: charlotte.hoedemaekers@gezondplus.be
t: 09 266 70 24   g: 0498 59 60 45

ma,di,woe,doe,vrij

 

 

Gorik Zelderloo

Themaverantwoordelijke: tabak, alcohol en drugs
Projectverantwoordelijke: Bewegen Op Verwijzing 

e: gorik.zelderloo@gezondplus.be

t: 09 266 70 21

ma(ew), do, vr(ow)

 

 


 

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen